Партнери проекту

Софія Свешнікова

Миколаїв

Про Миколаїв відомо не так багато, як про Київ чи Львів. Але тим не менш, невелике місто корабелів має свою душу. Тут переплітаються різні світи в ритмі відомих, і ще не написаних мелодій. Прогулюючись старими вулицями здається, що ось-ось і тобі подасть руку мужній адмірал. Чи стильний музика заграє для тебе джаз. А може станцюєш хіп-хоп на головній вулиці, чи спробуєш опанувати роликові ковзани. У Миколаєві це можливо.

Мости через дві ріки, ланцюги розкиданих кафе, усмішки перехожих, мелодії, що наспівують на кожному кроці перехожі, привабливі наречені, пам’ятки культури, музеї, виставки і благодійні ярмарки., каштанові сквери, астрономічні відкриття, величні будинки Бога на землі, відомий на всю Україні та за її межами зоопарк, театри, де слово митця оживає, набережні з прекрасним краєвидом на річку.

У Миколаєві безліч ентузіастів, які залюбки діляться своїм мистецтвом зі світом. Вони надихають тебе , так хочеться спробувати свої сили у справі пера чи кисті. Головне, відчувати життя, хапати його за хвіст і ловити кожну секунду.

Наша країна, наше місто чи селище – це ми. І ніякі красиві будівлі чи парки ніколи не замінять життя, яке дають цим місцям люди. Дитячий сміх у «Казці», пісні, що линуть з серця, слова, що окриляють і зцілюють. Не важливо, де ми живемо, важливо не де, а як. Наша країна прекрасна, вона має розквітнути від весни. Весну запрошують люди. І ці люди ми з вами. Не знаю як ви, а мені так хочеться вже весни.