Партнери проекту

Буковель

Взимку 1897 року на тихих білосніжних схилах цих гір з’явилися перші сліди від лиж. Тоді це був майже виклик природі, погляд в обличчя смерті, перевірка своїх можливостей. Хоча дехто з числа місцевих мешканців просто крутив пальцем біля скроні , слухаючи радісні зойки двох екстремалів.

Минуло майже 120 років. За цей час край перетворився на казковий парк зимового відпочинку. Відпустка, канікули, свята чи просто вихідні – всі хапають спорядження, друзів, дітей... та мерщій у Буковель, кататися! Сотні лижників та сноубордистів радісно несуться з гір, переводять унизу подих і кольоровою гірляндою знову підіймаються до вершин. І так знов і знов! Їх легко зрозуміти. Де ще в Україні знайти одразу п’ять придатних для катання вершин, із 16 сучасними витягами та 60 кілометрами трас, оснащених сніжними гарматами, щоб катання не залежало від примх природи? А який файний тут варять глінтвейн! П’єш помалу, вдихаєш його пахощі й відчуваєш, як зігрівається сама душа.

От чому щороку Буковель приймає близько мільйона туристів з усієї України та з Європи. Напевне, і ти катався тут цієї зими. А якщо ні, починай планувати подорож, адже сніг на схилах чекатиме на тебе аж до середини квітня.

До зустрічі на вершині!

 • 119 років
  тому перші лижники-спортсмени підкорили Карпати
 • 14 років
  працює курорт Буковель
 • 5 вершин
  саме на такій кількості гір розташований Буковель
 • 63 траси
  різних рівнів складності загальною довжиною 60 км. та 16 витягів
 • 1 млн
  туристів щороку відвідують Буковель